Založiť webovú stránku alebo eShop

Vyhodnotenie výstavy Beluša 2014

Počet zvierat:                                    Počet vystavovateľov: 99 (CZ, PB, ZA, MY, SE)

Králiky -         329 ks

Holuby -         164 ks

Hydina -         201 ks

Exoty -            189 ks

Spolu -            883 ks

Králiky

Víťaz výstavy jednotlivec

1. č.k.  48        1.0       Francúzsky baran – Blažková Jana                                      96 b.

2. č.k.  114      1.0       Veľký svetlý strieborný – Tomanica Miroslav                    96,5 b.

3. č.k.  150      1.0       Činčila veľká – Drienik Imrich                                            96 b.

4. čk.   306      1.0       Strieborný malý – Tamáši František                                               96  b.

 

Víťaz výstavy kolekcia

1. č.k.  64-67              Francúzsky baran – Stančík Štefan                                       382,5 b.

2. č.k.  109-112          Veľký svetlý strieborný – Tomanica Miroslav                     382,5 b.

3. č.k.  205-208          Novozélandský biely – Gazdík Peter                                    381,5 b.

4. čk.   318-321          Castorex – Hrnčík Lukáš (Mch)                                            378,5 b.

 

Čestná cena jednotlivec

1. č.k.  3          0.1       Belgický obor – Kalus Vladimír                                           95 b.

2. č.k.  36        0.1       Nemecký obrovitý strakáč – Ing. Kucej Pavol                     95 b.

3. č.k.  73        1.0       Francúzsky baran – Ing. Želiar Michal                                96 b.

4. č.k.  135      1.0       Činčila veľká – Ing. Bajza Peter                                           95,5 b.

5. č.k.  188      1.0       Moravský modrý – Vaňková Barbora (Mch)                       95 b.

6. č.k.  243      1.0       Kalifornský – Vaňek Jaroslav                                               94,5 b.

7. č.k.  258      0.1       Trojfarebný strakáč – Gazdík Peter                                       94,5 b.

8. č.k.  269      0.1       Durínsky – Koláček Peter (Mch)                                          95,5 b.

9. č.k.  291      1.0       Strieborný malý – Balušík Matej (Mch)                                95,5 b.

10. č.k.            302      1.0       Strieborný malý – Martišik Peter                               95 b.

11. č.k.            314      1.0       Castorex – Hrnčík Lukáš (Mch)                                 96 b.

 

 

Čestná cena kolekcia

1. č.k.  32-35              Nemecký obrovitý strakáč – Ing. Kucej Pavol                      382 b.

2. č.k.  121-124          Veľký svetlý strieborný – Ing. Želiar Michal                        380,5 b.

3. č.k.  189-192          Novozélandský červený – Želiar Ján                                     378,5 b.

4. č.k.  257-260          Trojfarebný strakáč – Gazdík Peter                                       377 b.

5. č.k.  286-289          Strieborný malý – Balušík Martin                                          376,5 b.

 

Holuby

Víťaz výstavy jednotlivec

1. č.k.  19        1.0       Americký king – Loduha Milan                                             95 b.

2. č.k.  57        1.0       Holub čínsky – Tkáč Ladislav                                                95 b.

 

Víťaz výstavy kolekcia

1. č.k. 70-73               Orientálna sovka – Šarlay Jozef                                              377 b.

2. č.k.  126-129          Slovenský hrvoliak – Majtán Pavol                                         377 b.

 

Čestná cena jednotlivec

1.č.k.   4          0.1       Americký king – Drienik Jozef                                                94 b.

2. č.k.  15        1.0       Americký king – Jaroš Miroslav                                              95 b.

3. č.k.  37        1.0       Anglický kariér – Strhák Ľubomír                                           95 b.

4. č.k.  100      1.0       Moravský pštros – Krištof Jaroslav                                         94 b.

5. č.k.  102      1.0       Moravský pštros – Tvrdý Pavel                                              95 b.

6. č.k.  152      1.0       Český stavák – Ing. Dubec Andrej                                         95 b.

 

Čestná cena kolekcia

1. č.k.  66-69              Anglický dragúň – Šarlay Jozef                                               377 b.

2. č.k.  80-83              Kapucín – Strhák Ľubomír                                                       377 b.

 

Hydina

Víťaz výstavy jednotlivec hrabavá hydina

1. č.k.  41        1.0       Lakenfeldka – Hollý Ladislav                                                  95 b.

2. č.k.  53        1.0       Zdrobnelá velsumka – Gazdík Peter                                        95 b.

Víťaz výstavy kolekcia hrabavá hydina

1. č.k. 12                     Hempšír – Husárik Peter                                                         284 b.

2. č.k.  44                    Zdrobnelá wyndotka – Capek Jaroslav                                   283 b.

 

Čestná cena jednotlivec

1. č.k.  1          0.1       Amrox – Ing. Bajza Peter                                                       94 b.

2. č.k.  25        1.0       Sasex – Gerbel Viliam                                                            94 b.

3. č.k.  35        1.0       Plymutka – Papánek Rudolf                                                    95 b.

4. č.k.  43        0.1       Australorpka – Egly Peter                                                       95 b.

5. č.k.  57        1.0       Perlička – Egly Peter                                                               95 b.

 

Čestná cena kolekcia

1. č.k.  15                    Hempšír – Lacko Tomáš                                                        281 b.

2. č.k.  32                    Brahmanka – Pagáč Miroslav                                                279 b.

3. č.k.  38                    Wyandotka – Marciník Jozef                                                  280 b.

4. č.k.  50                    Zdrobnelá wyandotka – Šedík Ondrej                                    280 b.

 

Víťaz výstavy vodná hydina

1. č.k.  4          1.0       Hus tulúzska – Kresáň Ján                                                      95 b.

 

Čestná cena vodná hydina

1. č.k.  14        0.1       Indický bežec – Hoferík Andrej                                              95 b.

 

Exoty

Víťaz výstavy

1. č.k.  71                    Papagájec vlnkovaný – Ing. Šedík Andrej                                91 b.

2. č.k.  133                  Alexander veľký – Zbín Branislav                                           91 b.

 

Čestná cena

1. č.k.  1                      Kanárik – Martiš Tomáš (Mch)                                              90 b.

2. č.k.  18                    Zebrička – Ing. Šedík Andrej                                                  90 b.

3. č.k.  24                    Stehlík pestrý – Čacho Ľubomír                                              90 b.

4. č.k.  73                    Papagájec vlnkovaný – Ing. Šedík Andrej                                89 b.

5. č.k.  80                    Papagájec vlnkovaný – Zbín Branislav                                    90 b.

6. č.k.  82                    Papagájec vlnkovaný – Želiar Ján                                            89 b.

7. č.k.  109                  Papagáj spevavý – Želiar Ján                                                  180 b.

8. č.k.  123                  Rozela penantová – Kapuš Jaroslav                                         180 b.

9. č.k.  125                  Nandaj čiernohlavý – Zbín Branislav                                      180 b.

 

Súťaž mladí chovatelia ZO SZCH Beluša

1. miesto –       Martiš Tomáš

2. miesto –       Guliš Martin

3. miesto –       Zbín Branislav ml.

 

Súťaž OV Považská Bystrica - králiky

1. miesto –       Veľký svetlý strieborný – Tomanica Miroslav

2. miesto –       Nemecký obrovitý strakáč – Ing. Kucej Pavol

3. miesto –       Novozélandský biely – Gazdík Peter

 

Súťaž OV Považská Bystrica - holuby

1. miesto –       Orientálna sovka – Šarlay Jozef

2. miesto –       Kapucín – Strhák Ľubomír

3. miesto –       Český stavák – Ing. Dubec Andrej

 

Súťaž OV Považská Bystrica - hydina

1. miesto –       Hempšír – Husárik Peter

2. miesto –       Zdrobnelá velsumka – Gazdík Peter

3. miesto –       Indický bežec – Hoferík Andrej

 

Súťaž OV Považská Bystrica - exoty

1. miesto –       Alexander veľký – Zbín Branislav

2. miesto –       Papagájec vlnkovaný – Ing. Šedík Andrej

3. miesto –       Papagáj spevavý – Želiar Ján

 

Súťaž OV Považská Bystrica – mladý chovatelia

1. miesto –       Veľký svetlý strieborný – Brezničan Matej      

2. miesto –       Castorex – Hrnčík Lukáš

3. miesto –       Kalifornský – Novák Matej

 

Medzioblastná súťaž

1. miesto –       OV Považská Bystrica

2. miesto –       OV Vsetín

3. miesto –       OV Myjava

4. miesto –       OV Žilina

5. miesto –       OV Senica

TOPlist